Tilsette ved kulturskulen

Kontakt oss

Ullensvang kulturskule

Postadr: Opheimsgata 31

5750 Odda

kulturskulen@ullensvang.kommune.no

957 62 712

Ullensvang kulturskule

Besøksadr: Eidesmoen 72

5750 Odda

kulturskulen@ullensvang.kommune.no

957 62 712

Eldbjørg Furholt

Verksemdsleiar kulturskulen

eldbjorg.furholt@ullensvang.kommune.no

975 58 452

Frøy Hagen Petersen

Avdelingsleiar kulturskulen

froy.hagen.petersen@ullensvang.kommune.no

957 62 712

Tilsette 2020 - 2021

Anne Karin Stormyr

Sang | Piano| Barnekor | Babysang

Stad: Jondal og Odda

anne.karin.stormyr@ullensvang.kommune.no

913 94 982

Arne Jordan

Hardingfele

Stad: Odda

arne.jordan@ullensvang.kommune.no

468 20 490

Arpad Buta

Klarinett | Saxofon | Piano

Stad: Odda

arpad.buta@ullensvang.kommune.no

980 30 423

Boris Koudrov

Gitar | Band

Stad: Austsida

boris.koudrov@ullensvang.kommune.no

911 25 164

Eli Johanne Hope

Trompet

Stad: Austsida

eli.hope@ullensvang.kommune.no

992 92 998

Håkon Widding

Gitar | Bass | Trommer | Keyboard | Band

Stad: Odda | Røldal

hakon.widding@ullensvang.kommune.no

414 91 618

Ingeborg Wijland

Teater

Stad: Austsida

ingeborg.wijland@ullensvang.kommune.no

971 65 132

Johanna Mjeldheim

Hardingfele

Stad: Austsida og vestsida

johanna.mjeldheim@ullensvang.kommune.no

905 68 877

Johild Mæland

Kunst

Stad: Vestsida, Odda og Jondal

johild.maland@ullensvang.kommune.no

901 47 809

Laura Buta

Sang | Fløyte | Kor

Stad: Odda og vestsida

laura.buta@ullensvang.kommune.no

941 42 452

Mihai Sorohan

Trompet | Gitar | Bass | Elektronisk musikk| Korps

Stad: Odda og vestsida

mihai.sorohan@ullensvang.kommune.no

476 76 170

Oleksandra Golovatska

Piano | Sang

Stad: Odda og Røldal

oleksandra.golovatska@ullensvang.kommune.no

911 36 502

Petro Romanyshyn

Trombone | Korps

Stad: Odda

petro.romanyshyn@ullensvang.kommune.no

941 43 854

Ragnhild Opedal Tveit

Piano | Saxofon | Korps

Stad: Austsida

ragnhild.opedal.tveit@ullensvang.kommune.no

901 73 270

Silje Hveem Lofthus

Fløyte

Stad: Austsida

silje.hveem@ullensvang.kommune.no

957 88 690

Siv Mælen Strømmen

Teater

Stad: Jondal

sivennmelen@gmail.com

992 93 373

Steinar Odde

Torader

Stad: Austsida

steinar.odde@ullensvang.kommune.no

922 10 689

Trond S. Berg

Gitar | Bass | Slagverk

Stad: Jondal

trond.berg@ullensvang.kommune.no

916 85 667

Tore Bergum

Gitar | Ukulele | Bass | Slagverk | Orgel | Band

Stad: Vestsida

tore.bergum@ullensvang.kommune.no

993 58 760

Una Eiken

Fløyte | Piano | Spes. ped

Stad: Jondal og vestsida

una.eiken@ullensvang.kommune.no

916 22 691

Vikar

Alexander Aga Røynstrand

Vikar, Hardingfele

alexander.roynstrand@ullensvang.kommune.no

906 26 084