Møte PSU – 05.06.18

05/06/2018 12:00 - 14:00

Utval: Partsamansett utval – Ullensvang kommune

Dato: 05.06.18 kl. 12:00 – 15:00

Møtestad: Kommunestyresalen i Odda

Status:

Sakskart: Innkalling – PSU 05.06.2018

Protokoll: Protokoll – PSU 05.06.2018


Saksliste

+/- JournalpostID Saksnr Tittel VK Gå til Last ned
18/6056 013/18 Godkjenning av protokoll SakDok. Godkjenning av protokoll (Hoveddokument) Protokoll - Partssamansett utval - Ullensvang kommune - 17.04.2018 (Vedlegg)
18/8476 014/18 Rekneskap for 2017 i samanslåingsprosjektet SakDok. Rekneskap for 2017 i samanslåingsprosjektet (Hoveddokument) Revisjonsmelding Fellesnemd Odda Ullensvang og Jondal 17 (Vedlegg) Ullensvang kommune_rekneskap_2017 (Vedlegg)
18/8480 015/18 Revidering av økonomiplan/budsjett for sammenslåingsprosjektet SakDok. Revidering av økonomiplanbudsjett for sammenslåingsprosjektet (Hoveddokument) Ullensvang kommune_ budsjett 2018_2019 (1) (Vedlegg)
18/8489 016/18 Revidering av prosjektplanen SakDok. Revidering av prosjektplanen (Hoveddokument) prosjektplan v.4.1 (Vedlegg)
18/8624 017/18 Administrativ organisering nye Ullensvang kommune SakDok. Administrativ organisering nye Ullensvang kommune (Hoveddokument)

 

Medlemmer

Politiker Parti Medlemstype E-Post
Larsgard Jon Senterpartiet Utvalgleder jon.larsgard@jondal.kommune.no
Haug, Roald Aga Arbeiderpartiet Nestleder roald.aga.haug@politikkodda.no
Børve, Therese Kolltveit Arbeiderpartiet Medlem Therese.K.Boerve@politikkodda.no
Hammer Olav Magnus Arbeiderpartiet Medlem olavmhammer@gmail.com
Brattabø Elin Eide Høyre Medlem elin.eide@hotmail.com
Bolstad, Erlend Nævdal Høyre Medlem erlend.naevdal.bolstad@politikkodda.no
Bleie Terje S. Høyre Medlem terje.bleie@ullensvang.herad.no
Hus Olav B. Senterpartiet Medlem olavhus@kinsarvik.net
Hamre, Grete Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) grete_hamre@ullensvang.herad.no
Mikkelsen, Terje Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) Utdanningsforbundet1@politikkodda.no
Digrebrekke, Siv Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) sidig-65@hotmail.com
Torsnes, Nina N. Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) nina.n.torsnes@kvamnet.no
Selvær, Silje Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) silje.selver@ullensvang.herad.no
Mannsåker, Ranveig Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) ranveigm@hotmail.com