Møte i PSU – 17.04.18

17/04/2018 12:00 - 14:00

Utval: Fellesnemnda Ullensvang kommune

Dato: 17.04.18 kl. 12:00 – 15:00

Møtestad: Kommunehuset i Jondal

Status: Møteprotokollen er ferdig

Sakskart: Møteinnkalling


Saksliste

+/- JournalpostID Saksnr Tittel VK Gå til Last ned
18/5442 008/18 Godkjenning av protokoll SakDok. Godkjenning av protokoll (Hoveddokument) , Protokoll - Partssamansett utval - Ullensvang kommune - 06.03.2018 (Vedlegg) , Protokoll - Partssamansett utval - Ullensvang kommune - 06.03.2018 (Vedlegg)
18/5513 009/18 Omstillingsavtale Ullensvang kommune SakDok. Omstillingsavtale Ullensvang kommune (Hoveddokument) , Omstillingsavtale Odda, Ullensvang og Jondal (Vedlegg)

 

Fremmøte

Politiker Parti Medlemstype E-Post
Larsgard Jon Senterpartiet Utvalgleder jon.larsgard@jondal.kommune.no
Haug, Roald Aga Arbeiderpartiet Nestleder roald.aga.haug@politikkodda.no
Hammer Olav Magnus Arbeiderpartiet Medlem olavmhammer@gmail.com
Børve, Therese Kolltveit Arbeiderpartiet Medlem Therese.K.Boerve@politikkodda.no
Brattabø Elin Eide Høyre Medlem elin.eide@hotmail.com
Bleie Terje S. Høyre Medlem terje.bleie@ullensvang.herad.no
Bolstad, Erlend Nævdal Høyre Medlem erlend.naevdal.bolstad@politikkodda.no
Hus Olav B. Senterpartiet Medlem olavhus@kinsarvik.net
Borge Solfrid Senterpartiet Medlem solfrid.borge@ullensvang.herad.no
Selvær, Silje Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) silje.selver@ullensvang.herad.no
Mannsåker, Ranveig Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) ranveigm@hotmail.com
Mikkelsen, Terje Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) Utdanningsforbundet1@politikkodda.no
Digrebrekke, Siv Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) sidig-65@hotmail.com
Ulseth, Truls Tillitsvalgte Vararepr. (ansatt repr.) truuls@jondal.kommune.no