Møte i PSU – 06.03.18

06/03/2018 12:00 - 15:00

Utval: Partsamansett utval – Ullensvang kommune

Dato: 06.03.18 kl. 12:00 – 15:00

Møtestad: Heradshuset i Kinsarvik

Status: Innkalling er sendt

Sakskart:

Innkalling PSU 06.03.2018

Protokoll – PSU 06.03.2018 (1)


Saksliste

JournalpostID Saksnr Tittel Gå til Last ned
18/3112 004/18 Godkjenning av protokoll SakDok. 1, 2
18/3140 005/18 Samanstilling av kommunane sine økonomiplanar 2018-2021 SakDok. 3, 4 og 5
18/3139 006/18 Digitaliseringsstrategi Ullensvang kommune SakDok. 6, 7, 8, 9, 10 og 11
18/3141 007/18 Risiko- og sårbarheits analyse for samanslåingsprosjektet – vidare innspel og bearbeiding SakDok. 12 og 13

 

Fremmøte

Politiker Parti Medlemstype E-Post
Larsgard Jon Senterpartiet Utvalgleder jon.larsgard@jondal.kommune.no
Haug, Roald Aga Arbeiderpartiet Nestleder roald.aga.haug@politikkodda.no
Hammer Olav Magnus Arbeiderpartiet Medlem olavmhammer@gmail.com
Børve, Therese Kolltveit Arbeiderpartiet Medlem Therese.K.Boerve@politikkodda.no
Bolstad, Erlend Nævdal Høyre Medlem erlend.naevdal.bolstad@politikkodda.no
Bleie Terje S. Høyre Medlem terje.bleie@ullensvang.herad.no
Brattabø Elin Eide Høyre Medlem elin.eide@hotmail.com
Borge Solfrid Senterpartiet Medlem solfrid.borge@ullensvang.herad.no
Hus Olav B. Senterpartiet Medlem olavhus@kinsarvik.net
Digrebrekke, Siv Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) sidig-65@hotmail.com
Selvær, Silje Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) silje.selver@ullensvang.herad.no
Torsnes, Nina N. Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) nina.n.torsnes@kvamnet.no
Mikkelsen, Terje Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) Utdanningsforbundet1@politikkodda.no
Mannsåker, Ranveig Tillitsvalgte Medlem (ansatt repr.) ranveigm@hotmail.com