Møte i Fellesnemnda – 15.06.18

15/06/2018 09:00 - 14:00

Utval: Fellesnemnda Ullensvang kommune

Dato: 15.06.18 kl. 09:00 – 14:00

Møtestad: Kommunestyresalen i Odda

Status: Innkalling er sendt

Sakskart:

Innkalling – Fellesnemnd – Ullensvang kommune – 15 06 2018

Protokoll – Fellesnemnd – Ullensvang kommune – 15.06.2018


Saksliste

+/- JournalpostID Saksnr Tittel VK Gå til Last ned
18/9120 025/18 Godkjenning av protokoll SakDok. Godkjenning av protokoll (Hoveddokument) Protokoll - Fellesnemnd Ullensvang kommune - 22.05.2018 (Vedlegg)
18/8476 026/18 Rekneskap for 2017 i samanslåingsprosjektet SakDok. Rekneskap for 2017 i samanslåingsprosjektet (Hoveddokument) Revisjonsmelding Fellesnemd Odda Ullensvang og Jondal 17 (Vedlegg) Ullensvang kommune_rekneskap_2017 (Vedlegg)
18/8480 027/18 Revidering av økonomiplan/budsjett for sammenslåingsprosjektet SakDok. Revidering av økonomiplan/budsjett for sammenslåingsprosjektet (Hoveddokument) Ullensvang kommune_ budsjett 2018_2019 (1) (Vedlegg)
18/8489 028/18 Revidering av prosjektplanen SakDok. Revidering av prosjektplanen (Hoveddokument) prosjektplan v.4.1 (Vedlegg)
18/8624 029/18 Administrativ organisering nye Ullensvang kommune SakDok. Administrativ organisering nye Ullensvang kommune (Hoveddokument)
18/9144 030/18 Politisk organisering nye Ullensvang kommune SakDok. Politisk organisering nye Ullensvang kommune (Hoveddokument)
18/9147 031/18 Arbeidsavtale prosjektleiar – rådmann for nye Ullensvang kommune SakDok. Arbeidsavtale prosjektleiar - rådmann for nye Ullensvang kommune (Hoveddokument)
18/9126 032/18 Prosjektorganisering kommuneplanen sin samfunnsdel SakDok. Prosjektorganisering kommuneplanen sin samfunnsdel (Hoveddokument) Forslag budsjett Samfunnsdelen (Vedlegg) Framdriftsplan samfunnsdel - Detaljert framdrift (Vedlegg)

 

Medlemmer

Politiker Parti Medlemstype E-Post
Haug, Roald Aga Arbeiderpartiet Utvalgleder roald.aga.haug@politikkodda.no
Borge Solfrid Senterpartiet Nestleder solfrid.borge@ullensvang.herad.no
Jondahl, Linda Haugland Arbeiderpartiet Medlem linda.haugland.jondahl@politikkodda.no
Vikne, Johnny Arbeiderpartiet Medlem johnny.vikne@politikkodda.no
Børve, Therese Kolltveit Arbeiderpartiet Medlem Therese.K.Boerve@politikkodda.no
Velure, Amund Arbeiderpartiet Medlem amund.velure@ullensvang.herad.no
Hammer Olav Magnus Arbeiderpartiet Medlem olavmhammer@gmail.com
Brattabø Elin Eide Høyre Medlem elin.eide@hotmail.com
Bleie Terje S. Høyre Medlem terje.bleie@ullensvang.herad.no
Bolstad, Erlend Nævdal Høyre Medlem erlend.naevdal.bolstad@politikkodda.no
Kråkevik, Anna Maria Høyre Medlem Anna.Maria.Kraakevik@politikkodda.no
Backer-Owe, Marit Kristlig Folkeparti Medlem Marit.Backer-Owe@politikkodda.no
Dalseth Reidun Haugen Kristlig Folkeparti Medlem reidunhd@psmail.net
Kollbotn, Terje Rødt Medlem terje.kollbotn@politikkodda.no
Larsgard Jon Senterpartiet Medlem jon.larsgard@jondal.kommune.no
Hus Olav B. Senterpartiet Medlem olavhus@kinsarvik.net
Espe Hildegunn Senterpartiet Medlem hildegunn.espe@ullensvang.herad.no
Grønsnes Kåre Olav Sosialistisk Venstreparti Medlem kare.olav.gronsnes@ullensvang.herad.no
Buer, Anne Marit Venstre Medlem anne.marit.buer@politikkodda.no