Møte i Fellesnemnda – 09.02.18

View Calendar
09/02/2018 09:00 - 14:00

Utval: Fellesnemnda Ullensvang kommune

Dato: 09.02.2018 kl. 09:00 – 14:00

Møtestad: Kommunestyresalen i Odda

Status: Møteprotokollen er ferdig

Sakskart: Møteinnkalling


Saksliste

JournalpostID Saksnr Tittel Dok
18/801 001/18 Godkjenning av protokoll  1 og 2
18/1799 002/18 Meldinger  3
18/165 17/5223-3 Høring – Gjennomføring av kommunestyre- og fylkestingsvalget i 2019 og stortingsvalget i 2021 4, 5 og 6
17/20606 Forskrift om samanslåing av Ullensvang, Odda og Jondal kommunar er fastsett 7, 8 og 9
18/778 003/18 Informasjons- og kommunikasjonsplan for Ullensvang kommune 10 og 11
18/538 004/18 Politisk forankring av søknad om skjønsmidlar til fornyings- og innovasjonsprosjekt i Nye Ullensvang kommune i 2018 12 og 13
18/1396 006/18 Endring i arbeidstakarrepresentasjon i hovudarbeidsgruppene  14
18/1345 007/18 Endring i hovudarbeidsgruppestruktur, koordinert gruppe “Førebuing kommunevalet 2019”  15
18/1371 008/18 Val av medlemer i politiske og koordinerte arbeidsgrupper  16

 

Fremmøte

Politiker Parti Medlemstype E-Post
Haug, Roald Aga Arbeiderpartiet Utvalgleder roald.aga.haug@politikkodda.no
Borge Solfrid Senterpartiet Nestleder solfrid.borge@ullensvang.herad.no
Velure, Amund Arbeiderpartiet Medlem amund.velure@ullensvang.herad.no
Hammer Olav Magnus Arbeiderpartiet Medlem olavmhammer@gmail.com
Børve, Therese Kolltveit Arbeiderpartiet Medlem Therese.K.Boerve@politikkodda.no
Jondahl, Linda Haugland Arbeiderpartiet Medlem linda.haugland.jondahl@politikkodda.no
Vikne, Johnny Arbeiderpartiet Medlem johnny.vikne@politikkodda.no
Kråkevik, Anna Maria Høyre Medlem Anna.Maria.Kraakevik@politikkodda.no
Bolstad, Erlend Nævdal Høyre Medlem erlend.naevdal.bolstad@politikkodda.no
Bleie Terje S. Høyre Medlem terje.bleie@ullensvang.herad.no
Brattabø Elin Eide Høyre Medlem elin.eide@hotmail.com
Dalseth Reidun Haugen Kristlig Folkeparti Medlem reidunhd@psmail.net
Backer-Owe, Marit Kristlig Folkeparti Medlem Marit.Backer-Owe@politikkodda.no
Hus Olav B. Senterpartiet Medlem olavhus@kinsarvik.net
Espe Hildegunn Senterpartiet Medlem hildegunn.espe@ullensvang.herad.no
Grønsnes Kåre Olav Sosialistisk Venstreparti Medlem kare.olav.gronsnes@ullensvang.herad.no
Buer, Anne Marit Venstre Medlem anne.marit.buer@politikkodda.no
Bolstad, Trygve Arbeiderpartiet Vararepr. trygve.bolstad@politikkodda.no
Lindskog-Lund Lajla-Margrethe Senterpartiet Vararepr. lajlamargrethe@gmail.com